کابینت پانو (کابینت المهدی سابق)

کابینت پانو با نام قبلی کابینت المهدی به نشانی http://kabinetalmahdi.ir فعالیت خود را نام جدید پانو ادامه می دهد.

کابینت و کمد دیواری امروزه یکی از مهمترین و در عین حال ضروریترین پارامترهای دکوراسیون میباشد. هزینه بالای اجرای کابینت و کمد دیواری اهمیت انتخاب طرح مناسب و به روز را پر رنگتر میکند. چرا که تغییر آن بسیار پر هزینه خواهد بود. کابینت المهدی از پیشرفته ترین نرم افزار های روز دنیا جهت طراحی کابینت و کمد دیواری استفاده میکند. با توجه به اینکه مهندس طراح کابینت المهدی خود کابینت ساز با سابقه میباشد. کار اجرا شده توسط استادکاران این واحد دقیقاً مطابق طرح اجرا شده خواهد بود. و نکته مهم فاکتور نهایی کابینت و کمد می باشد که قبل از شروع کار به صورت دقیق ارائه میشود.

کابینت المهدی با سابقه درخشان در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، و پارتیشن آماده ارئه خدمات به همشهریان عزیز در تبریز و شهرهای اطراف می باشد.

مجموعه تصاوی کابینت

۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۰ اخبار مربوط به کابینت
برای انتخاب و تصمیم گیری در انتخاب کابینت از سایت پیکورات با آدرس http://www.picorat.ir دیدن فرمایید اماناتی جالبی که در این سایت میباشد. بخش فیلتر در قسمت بالا سمت چپ می باشد. در این قسمت میتوانید با توجه به پارمترهای مختلفی که قرار داده شده نزدیک ترین طرح را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

رنگ سفید بهترین رنگ برای کابینت

۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۱ اخبار مربوط به کابینت
مناسبترین رنگ انتخابی برای کابینت

اتصالات جدید شرکت Häfele

۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۳ اخبار مربوط به کابینت
اتصالات مخصوص مونتاژ